wWw.Impatt.Tk RAPID A Castigat CUPA Romaniei
Bine Ati Venit Pe Forumul Suporterilor ForzzaRapid ! wWw.Impatt.Tk
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
wWw.Impatt.Tk RAPID A Castigat CUPA Romaniei | Inregistrare | Login
POZE WWW.IMPATT.TK RAPID A CASTIGAT CUPA ROMANIEI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: andrum94 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 27 - 80 ani |
|
Admin
Administrator
 Din: Vulcan
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 56
|
|
Spuneti-va Parerile Voastre Despre Echipa Romaneasca De Club Rapid Bucuresti ! PArerile Voastre Si Ce Credeti Ca Se Va Intampla In Continuare Cu Acest MIT !
STEAUA DINAMO CRAIOVA
3.5KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
mitza_bn
Moderator
Din: Bistrita
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
Rapid e o echipa iubita in toata tzara. Cel putzin in Bistrita peste 50 % din iubitorii fotbalului sunt rapidisti . Mica galerie a Gloriei este formata din fani ai Rapidului care vin la stadion cu fulare ale Rapidului. Iar cand vine Rapidul la Bistrita Gloria nu mai are mai mult de 10 oameni in galerie.
_______________________________________ Mitza_BN
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
mitza_bn
Moderator
Din: Bistrita
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
Forzza Rapid pana la moarte...si dupa 
Modificat de mitza_bn (acum 20 ani)
_______________________________________ Mitza_BN
|
|
| pus acum 20 ani |
|